Sosyetem.Net Chat muhabbet | Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Sosyetem.Net Chat muhabbet

Sosyetem.Net Chat muhabbet

admin     19-11-19     Mobil Sohbet, Seviyeli sohbet, Sohbet     Sosyetem.Net Chat muhabbet     350 Defa Okundu

Sosyetem.Net Chat muhabbet

Sosyetem.Net Chat muhabbet Sitesi,Solyanim.NET,Muhabbetin.NET  Sohbet odası,Benimtutkum.COM Chat Odası,Radyosohbetim.COM Canlı radyo,alemsohbetci.com Ask chat NET arkadaslık odaları olarak internet ortamlarında hizmet vermekte olan sitelerimizdir tabi sosyetem.NET hariç  bu siteyle hiç bir alakamız yoktur peki neden bu sunucu adı sitelerimiz arasında yer almaktadır.

sosyetem.NET sunucusu tarafından sitemiz muhabbetin.net adına alenen yazı yazılarak konu baslığı edilmiştir bizde ne yapalım arkadasa buradanbu sekilde yaptığının dogru olmadıgını bunun adına resmen emek hırsızlığı dendigini hatırlatmak istedik.

Muhabbetin.NET siteleri olarak sadece sosyetem.NET sitemiz adına yazmadı daha bir çok sunucu sahibide aynı saygısızlığı gösterek site adımızı içeren konular yazmışlardır evet muhabbet kelimesi digeranlamda sohbet demektir buna itirazımız olmaz lakin tutupta komple site adı kullanılır ise bizlerde aynı sekilde tüm arkadaslara cevap veririz.

Birde solyanim.NET sunucu sahibi bu arkadasında sanal ortamda sitelere yapmadıgı reklam kalmadı adam resmen sanalda reklam makinası yaptığı işin kılıfıda hazır biz yapmıyoruz düşmanlarımız bizim adımıza reklam atıyor bizi karalamak için diyor yersek tabi özri kabahatinden büyük zaten sanalda mimlenmiş adam kendini bilen kişi senin sitene gelirmi.

Neyse sanalda olsa bu gibi olayların olmaması gerek diye düşünüyoruz ve aynı işi yapan arkadaslarda umarım bu eylemlerinden vaz gecerlerve kendi çabalarıyla bir yerlere gelmeyi basarırlar rekabet rakiplik bu şekilde olmamalı .

Birazda kendimizden söz edelim aslında eleştiriyi insanlar irdelemeyi sevmeyiz lakin sabır sabır bir yere kadar bir zaman sonra insanda sabırda kalmıyor sanalda olsa insanız güzel güzel dostca geçinmek varken bir türlü bunu basaramıyor bir birimize düşüyoruz biz muhabbetin.netsohbet chat odaları olarak her zaman dostluğa arkadaslıga acıgız hizmetlerimizde arkadaslıktan yönedir güvenli ve kaliteli hizmetlerimizle şimdiye dek dünya genelinden sitelerimizi ziyaret eden insanlara huzurlu bir ortamda arkadaslık hizmeti sunduk şimdiden sonrada aynı sekilde hizmet etmeye devam edecegiz .

Muhabbetin.net sanal alemde bulunan insanları sanal olarak görmeden tüm insanlara karşı saygılı seviyeli davranmaktayız ve bu özelliklerin bulundugu tüm dostları arkadslık sitelerimize bekler saygılarımızla hoş sohbetler dileriz.

Sosyetem.Net Chat muhabbet

Sosyetem.Net Chat muhabbet

Sosyetem.Net Chat muhabbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|