İdeal Ask İdeal Sevgi

İdeal Ask İdeal Sevgi

İdeal Ask İdeal Sevgi

Sohbetaski,sanal sevgi,sanal ask,gercek ask,İdeal Ask İdeal Sevgi nedir? Sohbet, Chat, Seviyeli sohbet, Muhabbet, Muhabbet sitesi, Sohbet chat, Mobil sohbet nasıl olmalıdır. Sohbet nedir? aşk nedir? askın tanımı olmaz ask anlatılmaz yaşanır sevgininde anlatılması imkansız tarifi yapılamaz her ikiside iki insanın karşılıklı kalplerinde hissettikleri yaşanması gereken en güzel duygudur.

 

Tabiki yaşanan herşey karşılıklı olursa her ilişkide duyguların kalplerin karşılıklı olması gerek mesela komşuluk ilişkilerinde ail  ilişkileriinde normal arkadaşlık ilişkilerinde hisler saygı ve sevgiler karşılıklı olur ise insanlar hiç sorun yaşamaz aksi oldugu takdirde hayatları her zaman didişme ile geçer.

Kişiler arasındaki duygusal ilişkilerdede durum aynı önce karşılıklı saygı sonra sevgi saygı olmayan hiç bir ilişkiden hayır gelmez ve uzun sürmez burada anlatmaya çalıştığım olay reel veya sanal ortamlarda sohbet chat sitelerinde yada öteki sosyal paylaşım ortamlarında bey yada bayanların yaşadıkları aşklar şimdiki asklar yani.

İnsan şimdiki yaşanılan gelip geçici duygusal ilişkileri gördükçe nerede kaldı o eski asklar asıklar demekten kendini alamıyor eski efsane asıkları kitaplardan yada televizyonlardan görüyor okuyoruz ferhat ile şirin kerem ile aslı leyla ile mecnun ve bunlar gibi tarihe dayanan efsane asıklar bir birleri uğruna askları uğruna ölümü bile göze alarak sevdalarından vazgeçmemeleri.

Sohbet Muhabbet Sitesi

Ve seyrettikçe insanın asık olası geldigi büyülendigi eski Türk filmleri askı halen hafızamızdan silinmeyen sinema filmleri ve şimiki yaşanan asklar birazda bunları konuşalım çabuk başlıyor çabuk bitiyor tıpkı yaz yagmuru gibi nadirdir flörtle başlayan ilişkilerin uzun vadeli evlilikle bitenleri.

Eski yada yeni flört aşamasında yada evlilikteki ilişkilerde İdeal Ask İdeal Sevgi tanımı kişiler karşılıklı olarak bir birlerine ilk önce saygıları olmalı sevgi ask ihanetsiz olmalı durum ne olur ise olsun araya üçüncü sahıslar sokulmamalıdır insanın bir ilişkide asla affetmeyecegi olay ihanettir bilirizki bir kez sadakatsızlık eden her zaman eder.

Burada önemli olan ikili  ilişkilerde anı anına her şeyi doyasıya tüm güzelikleri ile yaşayarak bir ömre imzalarını atmalarıdır ideal askın tanımı bence budur baska düşünceleri olan arkadaslarımızı muhabbetin.net chat sohbet sitelerimize katılarak düşüncelerini paylaşmalarını rica ederek herkesi  muhabbet odalarımıza davet ediyoruz.

İdeal Ask İdeal Sevgi

İdeal Ask İdeal Sevgi

İdeal Ask İdeal Sevgi

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 1816 defa

Kategori: Mobil Sohbet, Muhabbet, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 08 Kasım 2021

Cevap bırakın