İdeal Ask İdeal Sevgi| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

İdeal Ask İdeal Sevgi

İdeal Ask İdeal Sevgi

admin     29-11-18     Genel, Sohbet     İdeal Ask İdeal Sevgi     1360 Defa Okundu

İdeal Ask İdeal Sevgi

Sohbetaski,sanal sevgi,sanal ask,gercek ask,İdeal Ask İdeal Sevgi nedir nasıl olmalıdır askın tanımı olmaz ask anlatılmaz yaşanır sevgininde anlatılması imkansız tarifi yapılamaz her ikiside iki insanın karşılıklı kalplerinde hissettikleri yaşanması gereken en güzel duygudur.

Tabiki yaşanan herşey karşılıklı olursa her ilişkide duyguların kalplerin karşılıklı olması gerek mesela komşuluk ilişkilerinde ail  ilişkileriinde normal arkadaşlık ilişkilerinde hisler saygı ve sevgiler karşılıklı olur ise insanlar hiç sorun yaşamaz aksi oldugu takdirde hayatları her zaman didişme ile geçer.

Kişiler arasındaki duygusal ilişkilerdede durum aynı önce karşılıklı saygı sonra sevgi saygı olmayan hiç bir ilişkiden hayır gelmez ve uzun sürmez burada anlatmaya çalıştığım olay reel veya sanal ortamlarda sohbet chat sitelerinde yada öteki sosyal paylaşım ortamlarında bey yada bayanların yaşadıkları aşklar şimdiki asklar yani.

İnsan şimdiki yaşanılan gelip geçici duygusal ilişkileri gördükçe nerede kaldı o eski asklar asıklar demekten kendini alamıyor eski efsane asıkları kitaplardan yada televizyonlardan görüyor okuyoruz ferhat ile şirin kerem ile aslı leyla ile mecnun ve bunlar gibi tarihe dayanan efsane asıklar bir birleri uğruna askları uğruna ölümü bile göze alarak sevdalarından vazgeçmemeleri.

Ve seyrettikçe insanın asık olası geldigi büyülendigi eski Türk filmleri askı halen hafızamızdan silinmeyen sinema filmleri ve şimiki yaşanan asklar birazda bunları konuşalım çabuk başlıyor çabuk bitiyor tıpkı yaz yagmuru gibi nadirdir flörtle başlayan ilişkilerin uzun vadeli evlilikle bitenleri.

Eski yada yeni flört aşamasında yada evlilikteki ilişkilerde İdeal Ask İdeal Sevgi tanımı kişiler karşılıklı olarak bir birlerine ilk önce saygıları olmalı sevgi ask ihanetsiz olmalı durum ne olur ise olsun araya üçüncü sahıslar sokulmamalıdır insanın bir ilişkide asla affetmeyecegi olay ihanettir bilirizki bir kez sadakatsızlık eden her zaman eder.

Burada önemli olan ikili  ilişkilerde anı anına her şeyi doyasıya tüm güzelikleri ile yaşayarak bir ömre imzalarını atmalarıdır ideal askın tanımı bence budur baska düşünceleri olan arkadaslarımızı muhabbetin.net chat sohbet sitelerimize katılarak düşüncelerini paylaşmalarını rica ederek herkesi  muhabbet odalarımıza davet ediyoruz.

İdeal Ask İdeal Sevgi

İdeal Ask İdeal Sevgi

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

    Gerçekten aşk ve dostluk mekanı muhabbet odaları içinde en çok hoşuma giden muhabbet sitesi burası seviyeli muhabbet odası olarak muhabbetin net sitesi tam istediğim vede aradığım mekan muhabbet sohbet sitesi olarak verdiği hizmet insanlara gösterilen değer her kez kendini özel hissediyor emekleriniz için teşekkür ederim

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|