Lez Sohbet Lezlerle Sohbet Lez Chat

Lez Sohbet Lezlerle Sohbet Lez Chat

Lez Sohbet Lezlerle Sohbet Lez Chat

Lez Bayanlar,Escinsellik,Lez Kızlarla Sohbet,Lez Bayan Sohbet Odaları,Lezlerle Chat,Lez Sohbet Lezlerle Sohbet Lez Chat,Muhabbetin.net Bay Bayan Sohbet siteleri olarak  adı gecen konu baslığımızdaki ziyaretçilere hizmetler vermeyen muhabbetin seviyeli arkadaslık mekanı olarak normal arayışlar içerisindeki insanları bünyesinde barındırmaktadır.

Bazen insanın bilmedigi konular üzerinden yazması yorum yapması ne kadar zor oluyor hani ögrenciler yazılıda köt not alınca bilmedigim yerden sordular derlerya onun gibi banada bazen bilmedigim konular denk geliyor epey bir zorlanıyorum birde normal bir sohbet sitesinde hizmet dışı konulara yer vermek birazda yazmakta bundan dolayıda zorlanıyorum neyse basladım artık öylede böylede bitirecegim.

Aslında bu tür hizmet dışı konulara yer vermemdeki neden lez gay pasif insanları yanlış yönlendirmek degil aksine yanlış yönlendiren yerlere olan bir tepkidir bazı arkadasların sitelerinde insanlara sunmadıkları hizmetleri sunuyormuş gibi makaleler yazarak insanları sitelerine yönlendirmekteler yapılan eylem dogru bir şeymi tabiki hayır bu sadece insanların içinde bulundukları durumlardan yararlanmaktır.

Escinsellik Nedir Ve Toplumdaki Yerleri

Öncelikle escinsellerin toplumdaki yerini ele alalım bir çok avrupa ülkelerinde bu tür insanlar toplumda herkez tarafından olmasada geneli normal görmekteler hatta bazı ülkelerde aynı cinsten hoşlanan bu insanlara evlenme sansıda verilmiştir bizim ülkemizde ise toplumda yeri olmayan dışlanan insanlarsır yabancı ülkelerde çoklukları göze carpan bu insanlar türkiyedede hayli varlar özellikle istanbul izmir gibi metropol sehirlerimizde bulunan escinseller birlikte aynı evi paylaşmaktalar.

Escinsellik bir hastalıkmıdır yoksa insanların secimleri olan bir şeymi bu konuda toplum olarak kendi secimleri oldugunu düşünsekte öyle olmadıgını tıp dünyası acıklamaktadır bir doktorun acıklaması

Genlerdeki bozukluk nedeniyle kişilerde eşcinsel yönelimler olabiliyor. Çünkü hormonlar genlerdeki kodlara göre üretiliyor. Bir hastalık bu. Örneğin büyüme hormonu eğer çocukta yoksa o çocuk büyümez ve cüce kalır. Ancak bu erken dönemlerde teşhis edilir ve gerekli hormonal takviye yapılırsa çocuk normal büyümesini gerçekleştirecektir. Cinsellik de öyle. Erkeklerde testosteron kadınlarda östrojen hormonu vardır. Genetik bozuklukta bu hormonların salınımında bir sorun varsa bu düzeltilebilir ve kişi cinsel kimliğine kavuşabilir.

Eğer çocuk ergenlikten önce kendi cinsi değil de karşı cins gibi davranışlar sergiliyorsa kesinlikle hormonal inceleme yapılmalı. Hormonları yaş grubunun normal seviyesinde mi değil mi buna bakılmalı. Anormal bir durum varsa önlem alıp gerekli tedavi uygulanmalı.yani bu acıklamalara bakılırsa escinsellik bir hastalıktır ve toplum tarafından böylede algılanmalıdır.

Lez Sohbet Lezlerle Sohbet Lez Chat

 

 

 

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 421 defa

Kategori: Chat, Chat Odaları, Muhabbet Odaları, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 11 Aralık 2021

Cevap bırakın