İzmir Sohbet İzmir Chat

İzmir Sohbet İzmir Chat

İzmir Sohbet İzmir Chat

Sohbet,Chat,Mobil Sohbet,Mobil Chat,İzmir Sohbet İzmir Chat muhabbetin.net siteleri İzmir şehrine hizmetler sunmak amacıyla bu ilimize hitaben konu baslığımızı belirterek sayın izmirin halkına hizmette varlığımızı duyurmak istiyoruz.

Öncelikle muhabbet odalarımızdan sayın izmirin halkını burada saygılarımız ile selamlıyoruz güzel bir ilimiz kızlarıyla nam salmış kızlarından ziyade dogası tarihi geçmişi her şeyiyle mükemmel olan bu ilimiz hakkında yazılacak çok kelime var lakin koca bir tarihi geçmişi olan izmir ilimizi yazıyla anlatılmaz yasamak gerek gidip görmek gerek.

Muhabbetin.net sohbet sitesi bugun sizlere izmir halkına sunduğu hizmetleri dile getirecek ve kısa kısa izmir ilimizi tanıtmaya gayret edecegiz.

İzmir Sohbet İzmir Chat

Muhabbetin.net Chat Sohbet Hizmetleri arkadaslık muhabbet ihtiyacınıza karşılık veren sitelerimizde bayan yada bay tüm ziyaretçilerimiz için geçerli olarak seviyeli iletişimler kurulmakta.

Site içerisinde kullanım alanlarınız muhabbet odası radyo odası radyomuzda canlı müzikle yayınlanmakta her tarzdan şarkıların anonslu djlerimiz tarafından yayınlanması özel isteklerinizede yer verilmesi demektir.

muhabbetin sizler için oyun odalarınıda çeşitli yarışma alanlarıyla kaliteli bir şekilde türkçe olarak tasarlayarak hizmetlerinize sunmuştur.

Chat odalarımıza mobil  üzerindende girişlerimiz bulunmakta her hangi girişleri kullanarak sitemizi ziyaretleriniz ücretsiz üyeliksiz şifresiz olarak gerçekleşmektedir.

İzmir Hakkında Kısa Bilgi

Egenin incisi Tarihin en eski zamanlarından beri medeniyetlerin beşiği olan Türkiye coğrafyası, birçok kültüreve medeniyete ev sahipliği yaptı. ekonomik ve sosyal olarak dinamik bir şehir oluşunu konumu, iklimiyle tarihi boyunca pek çok kültür ve din barındırmış olmasına borçludur. Persler, Antik Yunanlılar, Asurlular, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar, kentin uzun tarihi boyunca ev sahipliği yaptığı onlarca farklı uygarlıktan sadece birkaçıdır.

Dört milyonun üzerinde olan nüfusunun yaklaşık yarısının otuz yaşın altında olması İzmiri hayat dolu yapar. On binlerce üniversite öğrencisine ev sahipliği yapan kent, bilim insanları, sanatçılar, iş adamları ve akademisyenler yetiştirir.İzmir ili kuzeyde Madra Dağları ve Balıkesir il sınırı, güneyde Kuşadası Körfezi ve Aydın il sınırı, batıda Çeşme Yarımadası ve kendi adı ile anılan İzmir Körfezi, doğusunda da Manisa il sınırı ile çevrilmiş bir coğrafyaya sahiptir.İzmir ili içinde Ege bölgesinin önemli akarsularından olan Gediz’in aşağı çığırı ile Küçük Menderes ve Bakırçay akış gösterir.Diğerleri sel karakterli küçük akarsulardır.

Gediz Nehri, İç Batı Anadolu’da Murat Dağından doğar.Toplam uzunluğu 400 km.dir. İzmir sınırı içindeki Yamanlar Dağından doğan Kemalpaşa Çayı,Gediz’in en önemli kollarından biridir.Gediz;Manisa Ovası’nın batısında il sınırına ulaşır,Yamanlar Dağı ile Dumanlı Dağ arasındaki Menemen Boğazı’ndan geçerek Foça’nın güneyinde denize dökülmektedir.

Mükemmel iklimiyle zeytin, incir, üzüm ve pamuk gibi tarım ürünleri için harika bir doğal ortama sahiptir. Çeşitli deniz mahsulleri, şaraplar, kendine özgü otlar ve zeytinyağlarıyla İzmir, lezzetli mutfağıyla gurmeler için de çekici bir şehirdir.

İzmir Sohbet İzmir Chat

 

 

 

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 534 defa

Kategori: Chat, Muhabbet, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 14 Aralık 2021

Cevap bırakın