İslami Sohbet sitesi

İslami Sohbet sitesi

İslami Sohbet sitesi 

İslami sohbet, Dini sohbet, Dini sohbet sitesi, Guzel sohbet, İslami muhabbet, İslami chat, Sohbet, Chat, Sohbet chat, Muhabbetin, Muhabbetim, Muhabbet sohbet, Muhabbet sitesi, İslami bilgiler, Dinimiz islam, Din hakkında bilmek istedikleriniz ve islami sohbet sitesi olan Muhabbetin.net dini chat portalı sizlere edepli sohbet imkanı sağlamaktadır.

Dini sohbet odaları nasıl olmalıdır? Günümüzde o kadar fazla sohbet sitesi bulunmaktadır ki sayıları belkide binleri bulmaktadır, Ama ne yazık ki bu Sohbet odaları içerisinde dini bilgiler ne kadar tartışılıyor? Ne kadar islami bilgiler verilıyor? Bunlar hep tartışma konusu aslında tartışılıcak pek bi konu yok insaların nefislerine yenik düştükleri için Chat siteleri içerisinde böyle dini sohbetler yapılamıyor. Olması gereken nedir, En azından mübarek perşembe akşamları din hakkında konuşmalar olabilir Sohbet siteleri içerisinde 10’larca muhabbet kanalı vardır bunların birini islami chat yapılması için kullanılabilir.

Ayrıca islami radyo kanalı kullanan platformlarda perşembe geceleri dini sohbet gecesi düzenleyip insanları bilgilendirebiliriz. Radyo sohbet odası iiçerisinde dj’lik yapan arkadaşlarımızdan ilahi istek programı yapmasını rica edebiliriz. Din her yerde her zaman yaşanılabilir, Muhabbet sitesi ortamlarında dahada iyi yaşanılması ğerekmektedir. Bunun için Chat sohbet portallarında yapılan muhabbetin dini muhabbet olmasını sağlamak gerekir.

Dini Sohbet sitesi Dini chat odaları 

Dünyanın her bölgesinden ve ülkesinden kullanıcılar Sohbet portalları içerisinde vakit geçirmektedir bu kadar üyenin oldugu platformlar değelendirilmelidir çok fazla insan kıtlesine hitap ettikleri için üyeleri din bilgisi hakkında bilgilendirilebilir, Muhabbetin sohbet muhabbet odaları olarak aldıgımız karar gereği ile artık dini sohbet, dini chat yapılan günler belirlenerek o günler içerisinde radyo sitesi içerisinde şarkı yerine ilahiler çalınacaktır. Amaç yanlızca bossohbet etmek deil insanların hayatına dokunmak istıyoruz.

Zaten ortamımızda Seviyeli sohbet ve kaliteli chat mekanı oldugu için bunu daha güzelchat yapılan bir mekana ulaşması için güzel işler güzel uygulamalar hayata geçirmemiz gerekir. Muhabbetet portalı olarka bizler öncü olmak istıyoruz bir çok insan dini bilgilerden mahrum yaşamaktadır. Kimseden bi menfaat ve bi talep içerisinde deiliz her keze faydalı işler yapma gayretindeyiz. Hz.Ali (r.a) ne buyuruyor bana bi harf ögretenin kırk yıl kölesi olurum, Kimse bize köle olsun diye deil insanları huzurlu yapıcak bilgileri ögretmek istıyoruz.

İslami Sohbet sitesi

İslami Sohbet sitesi

İslami Sohbet sitesi

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 487 defa

Kategori: Chat, Chat Odaları, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Muhabbet, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 11 Aralık 2021

Cevap bırakın