Güncel Duyurular

Güncel Duyurular

Güncel Duyurular

Muhabbet Net Sohbet Chat Site Duyuruları, hakkımızda bilgiler, Güncel Duyurular insanlara sürekli hizmet veren kurumların kendi haklarında hizmetlerini içeren yazılar yazması ve bu yazıları arada tekrarlayarak güncel tutması insanları bilinçlendirmesi kullanıcılar için ve kurumların kendileri için her zaman her iki taraf içinde yararlıdır.

Muhabbetin.net sohbet chat sitemiz hizmete başladığı günlerde site ve kullanım kuralları hakkında bilgiler verme amaçlı paylaşımlar yapmıştır aradan uzun zaman geçmesinden dolayı sohbet kuralları, mızı bir defa daha hatırlatmayı uygun gördük çünkü bir olasılık okumuş olanların belleklerinden silinmiş olması diğer bir gayemiz ise gün geçtikçe her gün sosyal medyaya yeni başlamış ve bu konularda bilgilerinin olmaması nedeniyle yönetim olarak chat kuralları, mızı yenilemeyi uygun gördük.

Muhabbetin.Net Sohbet Chat kuralları

İnsanların kalabalık bulundukları ortamlarda birde aynı oda içerisinde toplu olarak sohbet ediliyor ise bazı kuralların olması hem işletmeler hem içeride bulunan insanların huzuru açısından yararlı olmakta sohbet siteminizde toplu sohbet sitesi olması ve insanların yoğun olması nedeniyle odalarımız içerisinde sakıncalı olacak konularla alakalı bazı kurallar konulmuş durumdadır, bu kurallara ziyaretçilerin uyma zorunluluğu olduğu gibi site yönetimindeki kişilerinde uyma zorunluluğu bulunmakta.

Kurallarımız Ve Hakkımızda Bilgiler

Sitemiz seviyeli sohbet üzerine bay bayan arkadaşlık sitesi olarak hizmetler vermekte bu durumda herkesin seviyeli sohbet chat yapmak haricinde seviyeyi aşan sohbetler yapılmaması gerekmektedir.

Normalde seviye kelimesi her şeyi içerir fakat yine de biz hatırlatalım argo konuşmak insanların kişilik haklarına saygısızlık yapmak küfür etmek özel sohbet odalarınızın konuşmalarını sohbet geneline yansıtmak karşınızdaki kişinin rencide olacağı için yasaktır.

Siyasi konuşmalar her ne şekil ve ne amaçla olursa olsun bu tür konuşmaların siyasilerimize karşı eleştiri mahiyetinde olacağından dolayı yasaktır.

Site girişlerimizi kullanırken topluma aykırı cinsel rumuzlar almak ve site içerisinde bu konuları ele almak yasaktır.

Bayanları taciz etmek veya diğer kullanıcıları rahatsız edecek durumlar yasaktır, yasaklar arsında bulunan diğer bir konu başka sunucuların adlarının yazılması insanları başka yerlere yönlendirmek yasaktır bu kurallarımıza uyum sağlayarak hep birlikte güzel vakitler geçirmemiz adına fayda getireceğinden dolayı tüm ziyaretçilerim, izden ricamız toplum içerisinde olduğunuzu unutmayarak davranmanızdır.

Güncel Duyurular

Güncel Duyurular

Güncel Duyurular

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 70 defa

Kategori: Mobil Sohbet, Muhabbet, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 06 Mayıs 2023

Cevap bırakın