Düzce Sohbet Odaları

Düzce Sohbet Odaları

Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları

Düzce Sohbet Siteleri,Düzce Chat Siteleri,Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları,Düzceli Kızlarla Sohbet,Düzceli Bayanlarla Sohbet,Düzce Mobil Sohbet,Düzce Mobil Chat,Düzceli Erkeklerle Sohbet,Muhabbetn.NET düzce muhabbet sitesi Türkiyenin şirin ili Düzce iline hizmetleri.

Sanalda çok insan tanıdım her şehirden her ülkeden düzce ilimize mensup insanlarda tanıdım buda biraz işim geregi olsa bayagı insanlarla muhattap oluyorum birde sohbet genelinde insanlar giriş yapınca zaten hoş beş nasılsın falan ardından gelen soru nereden katılıyorsun haliyle insanlar nereli oldugunu acıklıyor birazda bu şekilde biliyorum kimin nereden oldugunu.

Düzce ilimizdende tanıdıklarım bir kaçı sunucu sahipleridir geriside ziyaretçilerden oluşmakta işin garibi bu ilimizden sohbet sitelerine takılan hiç bayana rastlamadım yada ben görmedim bazı kişilerde zaten pek demezler nereli olduklarını özellikle bayanlar memleketlerini gizleme geregini duyarlar  neden onuda anlamış degilim sanki sehirlerini derseler herkes ziyarete gidecek bence fazla bilgi vermeme kaydı ile sanalda olsa insan nezaket icabı zararsız bilgiler vere bilir.

Tanıdıgım düzceliler sunucu sahibi beylerdir bu arada ne derece dogru düzceli erkeklere pekde çapkın deniliyor havasındanmı suyundanmı orasıda mechul sanki baska illerde çapkınlık yapan yokya laf olsun neyse dedi koduyu bbırakıp her beraber düzce ilimizi tanımaya çalışalım.

Düzce İli Hakkında Bilgiler Düzce Nasıl Bir Yerdir

Düzce, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan ildir.Batı Karadeniz’in tek antik kenti olarak; doğal ve kültürel güzelliklere sahip; doğu ve güneyde Bolu, batıda Sakarya, kuzeyde Zonguldak ve Karadeniz ile çevrilidir.

Düzce Abant, Kartalkaya, Yedigöller, Akçakoca, Kardüz Yaylası, Efteni Gölü ve Kuş cenneti, Güzeldere ve Samandere Şelaleleri, mağaraları, göletleri, yaylaları, ve Aaabalık üretim tesisleri; Bolu Dağı güzellikleriyle, Hasanlar Barajı, Büyük Melen, Küçük Melen Nehirleri, Uğur ve Asar Suyu dereleriyle, doğal ve bakir ormanlarıyla adeta bir cennettir.

Düzce ilinde yöresel yemekler olarak, Arnavut Böreği, Şıl Börek, Göbete ve Mantısı, Katlama, Sarı Burma ve Su Böreği, Boşnak Böreği ve Tatlısı, Gözleme, Höşmerim ve Tavuklu Keşkeği, Lepsi, Mamursa ve Halujları, Kara Lahana Yemeği ve Mısır Ekmeği sayılabilir.

Düzce ilinin ilçeleri; Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gökyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca’dır.

Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları

 

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 426 defa

Kategori: Chat, Mobil Sohbet, Muhabbet Odaları, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2021

Cevap bırakın