Çorum Sohbet Odaları,Çorum Chat Odaları

Çorum Sohbet Siteleri,Çorum Chat Siteleri,Çorum Sohbet Odaları,Çorum Chat Odaları,Muhabbetin.NET mobil Chat,Muhabbetin.NET mobil Sohbet,Muhabbetin.NET web sohbet hizmetleri ve buna benzer bir çok kelimeden hizmet veren sitelerimiz seviyeli sohbet mekanı olmasından dolayı iletişimlerinizin topluma aykırı olmaması bizler için önemlidir .

Bugün İller sohbet konumuzda çorum halkına hitap edecegiz bu ilimizin halkı ilimiz kadar özel insanlardır Çoğu zaman esprilerin ve ilginç haberlerin konusu olsa da, Çorumlu olarak bizlerin epey sevdiği güzel memleketimiz her konuşulduğunda yüzümüzde oluşturduğu gülümseme bizler için yeter de artar muhabbetin.net sohbet arkadaslık mekanımızda degerli çarum halkını görmek ve espirilikonuşmalarıyla hep birlikte yüzümüzün gülmesini saglamaktır.

Çorum ili nasıl bir yerdir neredir dogası nasıldır ilkimi nasıldır insanların geçim kaynagı nelerdir diger illerimizde oldugu gibi bu ilimizdede ilin özelliklerine dair ne varsa hep beraber ögrenmek amaclı dile getirecegiz leblebisiye ünlü bu ilimiz Çorum, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nin orta Karadeniz bölümünde yer alan bir ildir. Çorum ili, leblebisi ile tanınır. İlde toprak ve makine endüstrisi oldukça gelişmiştir. Ilin toplam 13 ilçesi bulunmaktadır ve en büyük ilçesi Sungurlu’dur.

Çorum ili İç Anadolu bölgesinin kuzey kısmında yer almaktadır.İç Anadolu Bölgesi Karasal iklimi etkisi altındadır. Doğusunda Amasya, güneyinde Yozgat, batısında Çankırı, kuzeyde Sinop, kuzey batısında Kastamonu, kuzey doğusunda Samsun, güney batısında Kırıkkale illeri ile çevrilidir.

Çorum iline ait ilçeler ise sırasıyla Alaca Bayat Boğazkale Dodurga İskilip Kargı Laçin Mecitözü Oğuzlar Ortaköy Osmancık Sungurlu Uğurludağ bu ilçeler ve bu ilçelerde yer alan tüm köyler ve çorum merkezde bulunan tüm çorum halkına sitemiz tarafından yazılanbu konumuz sayesinde cagrı yapmaktayız canlı radyo yayınları bulunan sitelerimizde gece gündüz her saat müzik ziyafeti sizleri bekliyor eglenmek isteyen çorumlular eglenceli zamanlar yasamak isterseniz sizler için hazırlanmış oyun yarışma odalarımızdada türkçe soruların bulundugu yarışma alanlarında hoş vakitler geçirme olanaklarınız sınısız ve ücretsizdir.tüm bu avantajlarımızdan faydalanmak için tek yapmanız gereken site adımızı yazarak giriş butonuna tıklamak iacaktır bizler sizleri sitelerimize davet eder hoş sohbetler dileriz.

Çorum Sohbet Odaları,Çorum Chat Odaları

 

 

 

 

admin Aralık 13 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copyright 2022 © Muhabbetin.Net Chat, Sohbet, Muhabbet Odaları Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: QBilisim.Com

Sohbet Sohbet Odaları