Cet Sohbet Chat| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Cet Sohbet Chat

Cet Sohbet Chat

admin     26-11-18     Genel     Cet Sohbet Chat     1219 Defa Okundu

Cet Sohbet Chat

Sohbet Burada,Sohbet Burası,Tutkum Sohbet,Tutkum Chat,Cet Sohbet Chat Sesli sohbet,görüntülü chat,kameralı sohbet sitesi degil sitemiz muhabbetin.net iletişimler bizlerin ortamında yazılı olarak gerçekleşmektedir.

Yazı ile insanların bir birleri ile diyaloglar kurdukları sitemizde ziyaretçilerimiz hoş bir uyum içerisinde seviyeli sohbetler yapmaktalar huzur içerisinde güvenle boş zamanlarımızı geçirdigimiz sohbet odalarımızda vatanımızın her yerinden her yaştan insanlar bulunmakta ve çeşitli Avrupa ülkelerinden aramıza katlan bir çok ziyaretçilerimizde  aynı şekilde her yaştan beyler ve bayanlardan oluşmaktadır.

Bugün biraz sohbet makalelerimizde chat makalelerimizde degişiklik yapmak istiyorum hani insan her gün aynı yemegi yerse nasıl bıkar başka bir yemek yemek ister makale yazmakta okumakta öyle bir şey her gün sadece sohbet odaları tanıtımlarını yaparak sizlerin aynı şeyleri okuyarak bıkmasını istemem ve sizler gibi bende aynı şeyleri yazmaktan bazen sıkılıyorum ve bu makalemizde başka konulara deginmek istiyorum.

Konu ayrı olabilir içerik ötekilere benzemesede konumuz yine chat siteleri ile alakalı her gün ziyaret ettigimiz muhabbet odalarında yaşananlardan bir tanesinden söz edecegim lakin bugünden itibaren devamlı arkadaşlık siteleri olaylarının olumsuzluklarından olumlu yanlarından bahsetmek istiyorum neler oluyor bitiyor hepimizde bilgi sahibi olalım zaten bildiginizi tahmin ettiğim bir konu sitelerde gerçekleşen reklam olayları emek hırsızlıkları.

Sohbet Chat Sitelerinde Neler Yaşanıyor

Yıllardır hepimizin ziyaret ettiği sitelere biraz eğlenmek hoş vakitler geçirmek için geliriz bu siteleri bizlere sunan insanlar ücretsiz sohbet,bedava sohbet,ücretsiz chat bedava chat olarak kullanımlarımıza sunmuşlar ve bizlerden beklentileri yok yani maddi olarak buraya kadar herşey normal güzel.

Bu tür sitelerde bazen ziyaretçiler site içerisindeki insanları başka sitelere yönlendirmek amaçlı reklam vermekteler tabi ziyaretçiler olarak bizler için maddi manevi emek veren insanlara yapılan bu eylem saygısızlık ve emek hırsızlığı ve yapılmaması gereken birşey.

Ziyaretçiler haricinde birde bazı site sahiplerinin yapmış oldugu aynı  hareketler var aynı işi yapan arkadaşlarının sitesine sızarak özel odalarda olsun genel sohbet odasında olsun kendi site adlarını yazarak o ortamdaki insanları çalma eylemi insanlığ yakışmayan ahlak dışı bu davranışlar belkikendi çıkarları için iyi bir şey lakin bence yanlış bir olay ve insanlığa yakışmayacak bir tavır kimse kendisine yapılmasını istemedigi  hareketleri başkalarına yapmasın ve her kes herkesin emegine saygı duysun.

Cet Sohbet Chat

Cet Sohbet Chat

Cet Sohbet Chat

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|