Bitlis Sohbet Bitlis Chat

Bitlis Sohbet Bitlis Chat

Bitlis Sohbet Bitlis Chat

Bitlis Chat Odaları,Bitlis Sohbet Siteleri,Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat,Bitlis Arkadaşlık Siteleri,Bitlis Sohbet Bitlis Chat,Bitlis Sevdalıları için sohbet arkadaşlık hizmetleri,mizle öncelikle Bitlis ili halkına ve dünya genelindeki sanal kullanıcılarına kaliteli hizmetlerimizle en güzel şekilde hitap etmekteyiz.

Bitlis denince akla ilk gelen ilin adına yazılmış güzel bir türkü oluyor,Bitliste beş minare
Beri gel canan beri gel
Yüreğim dolu yare
Beri gel canan beri gel

İstedim yare gidem
Beri gel canan beri gel
Cebimde yok beş pare
Beri gel canan beri gel ,türkünün hepsine yer vermesekte sözleri ve yorumu süper insanı duygulandıran bir eser ve buna benzer bir çok türküler bestelenmiş güzel ilimi adına bizlerde Türkiye sohbet ve Avrupa sohbet odaları olarak bu güzel şirin ilimize hizmet etmekten gurur duymaktayız temennimiz sitemize Bitlis ili halkının katılması ve onları her yönleriyle tanımak arkadaş olmaktır.

Bitlis Bayan Tanışma Sitesi

Sohbet sitemizde yer verdiğimiz Bitlis adı altındaki makalemizle değerli Bitlislilere hizmete acık olduğumuzu bildirerek orada yasayan bayları bayanları sohbet chat sitelerimize katılımlarını sağlayarak seviyeli sohbet,ler es-liginde kendimize Bitlisli beylerden bayanlardan arkadaş edinerek arkadaş listemize Bitlislileri,de eklemiş olacağız.

Bitlis Mobil Sohbet Hizmetleri

sohbet chat sitelerimiz Türkiye’nin her yerine ve yurt dışında yer alan yabancı ülkelerin tamamına kaliteli bir şekilde web ve mobil gir işlerimizle hitap etmekteyiz,alem sohbet gir işlerimizde üyelik işlemleri yer alamamaktadır ve sitelerimizde sınırsız olarak her odamızdan faydalanma haklarınız bulunmaktadır ayrıca bedava hizmet veren sitemizde hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir.

Bitlis Sohbet Bitlis Chat

Bitlis Hakkında Bilgiler

Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan illerinden biri İlçeleri Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki ve Tatvan’ dır.

Karasal iklimin sürdüğü ilde hakim bitki örtüsü step ve bozkırdır.Bunlar yağışların bol olduğu dönemde yeşeren yazın kuraklık ve sıcaklıkla birlikte kuruyan otlardan oluşur.Bitki örtüsü bakımından çayır otlak ve meraların geniş yer tuttuğu yayla görünümündedir.

Yüksek kesimlerde yağışların artması ile genellikle meşe ağaçlarından oluşan orman koruluklarına rastlanır.Bu ormanların yörenin insanları tarafından bilinçsizce tahrip edilmesi ve yakacak odun olarak kullanılması nedeniyle gün geçtikçe azalmaktadır.

Sulak yerlerde kavak söğüt ağaçlarıyla,elma,armut,ceviz,dut ağaçları çok sayıda vardır.İlimizde son yıllarda yapılan ağaçlandırma çalışmalarında önemli mesafeler alınmıştır.

Karasal özellikler gösteren Bitlis iklimi, gerçekte doğunun sert ve karasal iklimiyle Akdeniz iklimi arasında bir geçiş niteliği göstermektedir. İlde kışlar soğuk, yazlar ise sıcak ve kurak geçer.

 Sohbet Odaları Bitlis Chat

Bitlis Sohbet Odaları Bitlis Chat

Sohbet Girişi İçin Tıkla

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 41 defa

Kategori: Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Mayıs 2021

Cevap bırakın