Batman Sohbet Chat Odaları

Batman Sohbet Chat Odaları

Batman Sohbet Chat Odaları

Sohbet,Chat,Batman Sohbet Chat Odaları,Mobil Sohbet,Mobil Chat,En güzel arkadaslık muhabbet sitesi,Türkiye sohbet,Türkiye Chat,Avrupa Sohbet,Avrupa Chat Odaları kaliteli hizmetleriyle seviyeli sohbet imkanları sunarak ziyaretçilerine her seyin en güzelini yasatma cabasında.

Kısa bir ara verdiğimiz sehirler adında yazdıgımız makalelerimize yeniden dönüş yaptık ve bugün bıraktığımız yerden geri başlayarak batman ilimize olan hizmetlerimizi dile getirecegiz sohbet siteleri olarak degerli batman halkına hizmet etmekten onları sitelerimizde misafir etmekten gurur duyarız ve sitelerimize siz degerli batman halkını davet ederiz

Muhabbetin.net sohbet chat sitesi Bartın hizmetleri

Muhabbetin.net sohbet chat sitesi Bartın hizmetleri sitemiz sınırsız kullanım haklarıyla mobil sohbet mobil chat hizmetlri ve web girişleriyle web sohbet hizmetleri sunmakta odalarımızda canlı radyo yayınları mevcut olup deneyimli djler tarafından sunulmakta ve eglence olarak türkçe tasarlanmış oyun odaları yarışma odaları mevcuttur ücretsiz üyeliksiz şifresiz her girişlerimiz kaliteli bir sekilde tasarlanıp aktif edilmiş ve tüm Türkiye ve dünya geneline kapılarını açarak siz degerli ziyaretçilerini beklemekte sitelerimize girmek için arama motorlarınıza sadece site adımızı yazıp daha sonrad bir rumuz yazmanız yeterli olacaktır.

 

Batman Sohbet Chat Odaları

 

                             Batman İli Hakkında

Batman, Türkiye Cumhuriyeti’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan bir ildir.Dicle Nehri, Batman, Sason, Garzan ve Pisiyar çayları ilimizin sınırları içinde geçmekte olan önemli akarsulardır. Sason ve Sorkan çayları Batman Çayına; Kozluk’un kuzeyindeki Aydınlık dağlarından doğan Pisiyar Çayı ve diğer küçük dereler Garzan Çayını oluştururlar. Kulp Çayı Sorkan ve Sason Çayları Batman Çayını oluştururlar.

Batman ve Garzan çayları Dicle’ye dökülürler. Ayrıca Gercüş yöresinde Gürbüz ve Aydınlı Dereleri Dicle’ye dökülürler.Dicle’nin aktığı topraklarda zengin tarihi geçmişi koruyan Batman tarihsel anıtlarıyla bir doğa harikası. Batman ilinde bulunan tarihi yapılar ve bu yapıtların ait olduğu medeniyetlerin tarihi Neolotik Çağ öncesine dayanmakta.Batman’a özgü yemekler genel anlamda etli yemeklerdir. Kavurma, Kebap belli başlı etli yemeklerdendir. Tandır ekmeği ayrı bir lezzettir.

Batman ovalarında bol otluk olup İç Anadolu ve Doğu Anadolu’dan mevsimlik Küçükbaş ve Büyükbaş Hayvan besiciliği göçü almaktadır. Yazlar sıcak geçmektedir.Yaz aylarında bazen şiddetli yağışlarda görülmektedir.

Batman Sohbet Chat Odaları

 

 

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 555 defa

Kategori: Chat, Muhabbet, Muhabbet Odaları, Sohbet, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 14 Aralık 2021

Cevap bırakın