Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat Odaları 

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat Odaları 

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat Odaları  

Balıkesir Bayan Arkadaş Sitesi,Ayvalık Sohbet Odaları,Edremit Sohbet Siteleri,Balıkesir Arkadaşlık Sitesi,Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat Odaları, Balıkesir ili hizmetleri Balıkesir İli, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Denizi ve Ege kıyıları olan bir ildir. Komşu illeri batıda Çanakkale, güneybatıda İzmir, güneyde Manisa, güneyde Kütahya ve doğuda Bursa’dır.

Vatan topraklarımızdaki illerin tamamı gibi bu ilimizinde tarihi geçmişi doğası insanları her haliyle çok güzel bir ilimiz sadece ilin kendisi değil ilçeleri köyleri hepside essiz güzelliklere sahip yerlerdir ve insanları sıcak kanlı misafir seven ve tanıdık tanımadı kapılarına gelen her insana sevgiyle ev sahipliği yaparak çok güzel ağırlamakta dırlar.

Bizlerde sohbet ve arkadaşlık siteleri olarak güzel yürekli Balıkesir halkına en güzel şekilde hizmet ederek sitemizde misafir etmek amacı ile değerli Balıkesirlilere hizmete başlamış bulunmaktayız Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Dursunbey, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk,Balıkesir merkez ve cevre illerin tamamına sunmuş olduğumuz arkadaşlık hizmetimizle yaşadığınız şehirlerden ve ilçelerinden kendinize bay bayan arkadaşlar bulabilirsiniz.

Mobil Sohbet Odaları

Balıkesir iline ve diğer illerimize yurt-dışına kaliteli şekilde mobil uyumlu girişlerle mobil sohbet,mobil chat hizmetleri sunmaktayız üyelik işlemleri ve ücret ödeme zorunluluğu  olmayan gir işlerimize bulunduğunuz her ortamdan sadece bir rumuz işlemi yaparak sitemize dahil olup site içerisinde bulunan ziyaretçilerimizle anında sohbete başlayarak kendinize çok sayıda arkadaş edinebilirsiniz.

Balıkesir İli Hakkında Bilgiler

Balıkesir; hem Marmara hem Ege Denizi’ne kıyısı olan, Türkiye’de en çok adaya sahip, yeşili, mavisi birbirine karışmış tam bir turizm merkezi, memleketimizin en yaşanılabilir şehirlerinden biridir.

Balıkesir ekonomisi büyük ölçüde tarım ve hayvancılığa dayanır. Şehrin sahil kesimlerinde zeytincilik, bağcılık ve balıkçılık yapılmaktadır. Bu kesimlerde ayrıca turizm de gelişmiştir.
Başlıca tarım ürünleri; zeytin, mısır, şeker pancarı, hububat, pirinç, soğan, baklagiller, domates, biber, tütün, pamuk, kavun, karpuz ve şeftalidir.

İç kesimlerde tavukçuluk, küçük ve büyük baş hayvancılık yaygındır. Balıkesir özellikle kırmızı et üretiminde Türkiye’nin lider illerinden biridir.

Sanayi alanında tarıma dayalı endüstri gelişmiştir. Şehrin iç kesimlerinde; şeker, un, yem, döküm, tarım aletleri, aydınlatma, pamuklu dokuma, kağıt, mobilya, sentetik dokuma ve elektrik teçhizatları üretimi yapılmaktadır. Körfez bölgesinde konserve, bitki çayı, zeytinyağı ve sabun üretimi yaygındır

Yörede, genellikle Akdeniz İklimi hüküm sürmekte ise de bu iklim karakteristiğine daha çok Ege kıyılarında rastlanmaktadır. İç kısımlarda kara iklimi hakimdir.Höşmerim tatlısı ve Susurluk ayranı meşhurdur.

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat Odaları

Balıkesir Sohbet Balıkesir Chat Odaları

Sohbet Girişi İçin Tıkla

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 62 defa

Kategori: Mobil Sohbet, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Nisan 2021

Cevap bırakın