Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

Viyana Sohbet Odaları,Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları, Viyana Chat Odaları,Avusturya Arkadaslık Siteleri,Muhabbetin.NET Viyana Arkadaşlık Sitesi,Avusturya Tanışma Siteleri,Türkiye sohbet chat sitelerimizden dünya geneline arkadaşlık dostluk hizmetleri sunmaktayız .

Avusturya Cumhuriyeti, Alp Dağları eteklerinde kurulmuş, köyleriyle, barok mimarisi ve imparatorluk tarihiyle öne çıkan, denize kıyısı olmayan bir Orta Avrupa ülkesi. Avusturya’nın, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İtalya, Lihtenştayn, Slovakya, Slovenya ve İsviçre ile sınır komşuluğu bulunuyor.

Avusturya Başkenti Viyana olan bu Avrupa ülkesinin adını duyunca herkes gibi ilk akla gelen alp dağlarının güzelliği gerçekten ülke belki diğer Avrupa ülkelerine kıyasla doğa olarak mükemmel bir doğaya sahip genel olarak alp dağlarını çocukluğumuzun çizgi filmi haidi,den tanırız ve Peter in koyunlarını otlattığı alp dağları nesilden nesil,e her çocuğun seyrettiği haidi halen devam etmektedir ve herkes için güzel bir Avusturya’nın alp dağlarının tanıtımlarını yapmaktadır.

Sohbet Chat Siteleri

Avusturya evleri değişik yapılar en fala göze çarpan güzelliği ise balkonlardan sarkan çiçekler yıllar oldu göreli halen gözlerimde balkonlardaki güzellikler ve ilgimi çektiği kadar merakımda çok sarkan çiçeklerin uzunluğu kadar büyüktü ki halen meraktayım nasıl yetiştiriyorlar öyle bir güzellik hiç bir yerde görmedim Avusturya tek kelimeyle yaşanacak görülecek harika bir ülke.

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

 

 

Bu sadece bir tane evin hali bunun gibi hatta daha güzelleri insanı adeta büyülüyor yani varmı böyle bir güzellik  bunu görüp hayran kalmamak ve unutmak mümkün, mü ülkede bulunan özellikler bunlarla kısıtlı değildir Avusturya’da çok sayıda gelenek dini bayramlarla bağlantılıdır.

Paskalya günü, hem Yılbaşı Günü hem de Noel hediyeleri vermek alışkanlıktır. Bu sırada, yakınlarının davet edildiği aile bayramları da burada düzenleniyor. Yerel sakinler Holy Week’in başlangıcında kurdele ile süslenmiş çelenkler asmaya başlar. Birçok şehirde, herkesin çeşitli incelikler alabileceği, performanslarını izleyeceği ve yerel müzisyenleri dinleyebileceği çeşitli Paskalya fuarları düzenleniyor. Bu gibi olaylar Avusturyalıların yaşam biçimini etkiler, çünkü bu onların geleneklerini sergilemek için iyi bir fırsattır.

Bence her ne kadar vatanlarından  ayrı yasamış  olsalar da Avusturya, da yasayan insanlarımızı çok şanslı buluyorum doğa ile iç içe her güzelliği yaşamaktalar inşallah sohbet odalarımızı orada yasayan vatandaşlarımız katılır Avusturya hakkında daha fazla bilgi sahibi edinir ve onlarla arkadaşlıklar kurarız.

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

 

 

 

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 398 defa

Kategori: Chat, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 29 Nisan 2023

Cevap bırakın