Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

admin     08-05-20     Chat, Genel, Seviyeli sohbet, Sohbet     Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları     194 Defa Okundu

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

Viyana Sohbet Odaları,Viyana Chat Odaları,Avusturya Arkadaslık Siteleri,Muhabbetin.NET Viyana Arkadaslık Sitesi,Avusturya Tanısma Siteleri,Türkiye sohbet chat sitelerimizden dünya geneline arkadaslık dostluk hizmetleri sunmaktayız .

Avusturya Cumhuriyeti, Alp Dağları eteklerinde kurulmuş, köyleriyle, barok mimarisi ve imparatorluk tarihiyle öne çıkan, denize kıyısı olmayan bir Orta Avrupa ülkesi. Avusturya’nın, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, İtalya, Lihtenştayn, Slovakya, Slovenya ve İsviçre ile sınır komşuluğu bulunuyor.

Avusturya Baskenti Viyana olan bu avrupa ülkesinin adını duyunca herkes gibi ilk akkla gelen alp daglarının güzelligi gercekten ülke belkide diger avrupa ülkelerine kıyasla doga olarak mükemmel bir dogaya sahip genel olarak alp daglarını cocukluğumuzun çizgi filmi haidi,den tanırız ve peterin koyunlarını otlattıgı alp dagları nesilden nesile her cocugun seyettigi haidi halen devam etmektedir ve herkes için güzel bir avusturyanın alp daglarının tanıtımlarını yapmakta.

Avusturya evleri degişik yapılar en fala göze carpan güzelligi ise balkonlardan sarkan çiçekler yıllar oldu göreli halen gözlerimde balkonlardaki güzelikler ve ilgimi cektigi kadar merakımda çok sarkan çiçeklerin uzunluğu okadar büyüktüki halen meraktayım nasıl yetiştiriyorlar öyle bir güzellik hiç bir yerde görmedim avusturya tek kelimeyle yasanacak görülecek harika bir ülke.

 

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

 

Bu sadece bir tane evin hali bunun gibi hatta daha güzelleri insanı adeta büyülüyor yani varmı böyle bir güzellik  bunu görüpte hayran kalmamak ve unutmak mümkünmü ülkede bulunan özellikler bunlarla kısıtlı degildir Avusturya’da çok sayıda gelenek dini bayramlarla bağlantılıdır.

Paskalya günü, hem Yılbaşı Günü hem de Noel hediyeleri vermek alışkanlıktır. Bu sırada, yakınlarının davet edildiği aile bayramları da burada düzenleniyor. Yerel sakinler Holy Week’in başlangıcında kurdele ile süslenmiş çelenkler asmaya başlar. Birçok şehirde, herkesin çeşitli incelikler alabileceği, performanslarını izleyeceği ve yerel müzisyenleri dinleyebileceği çeşitli Paskalya fuarları düzenleniyor. Bu gibi olaylar Avusturyalıların yaşam biçimini etkiler, çünkü bu onların geleneklerini sergilemek için iyi bir fırsattır.

Bence her ne kadar vatanlarından  ayrı yasamış  olsalarda avusturyada yasayan insanlarımızı çok sanslı buluyorum dogala iç içe her güzelligi yasamaktalar insallah sohbet odalarımızı orada yasayan vatandaslarımız katılırda Avustury hakkında daha fazla bilgi sahibi edinir ve onlarla arkadaslıklar kurarız.

Avusturya Sohbet Avusturya Chat Odaları

 

 

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|