Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ask Chat Ask Sohbet Ask yeri Askyerim Sohbet Askım

Ask Chat Ask Sohbet Ask yeri Askyerim Sohbet Askım

Ask Chat Ask Sohbet Askyeri Askyerim Sohbet Askım

Ask Chat Ask Sohbet Ask yeri Askyerim Sohbet Askım,Muhabbetin.NET Sohbet askı yasanacak ideal bir mekan sohbet sitemizde her yastan bay bayan ziyaretçilerimiz bulunmaktadır çeşitli ülkelerden giriş yapan beyler bayanlar degişik medeni halleri bulunan kişilerdir olgun beyler,olgun bayanlar,genç erkekler,genç kızlar,yetişkin beyler,yetişkin bayanlar dul erkekler,dul bayanlar,bekar erkekler,bekar bayanlar hepside asksohbet muhabbetin.net sitemizde mevcut.

İnsanoglu erkek yada bayan hepimiz isteriz hayatımızda duygusal ilişki yasayacak askı sevdayı tattıracak biri olsun kolay degil insanın gercekten güvenecgi sadık  birini bulup yasanması gerekenleri yasaması bazı insanlar vardır gecek cevrelerinde kendini karsısındaki insana ifade edemeyen veya ifade edipte duygularını dile getiremeyen bunlar gelende utangac ve içine kapanık kişilerdir erkeklerin arasındada bayanların arasındada kendini zor ifade eden kişiler hayli fazla.

Veya gercek hayatlarında seve bilece insan cıkmamış olan kriterlerine uygun birilerini bulamayan beyler bayanlar gönül ilişkilerindeki sansı sanalda aramaktalar herkesin kendi kararı yetişkin insanlar olarak kendi secimleri dogrultusunda isteyen sanalda isteyen ise reelde aramaktadır kendi fikrimi dile getirmem gerekir ise askın sevginin yasanacagı dogru yer gercek hayattır.

Sanal askın Dogrusu Yanlışı

Genel olarak sohbet sitelerindeki veya diger aglar facebook skyp ve diger sosyal medya araclarını kullanan hepimizin dilinde sanal dünya yalan dünya yada sanal ask yalan ask çok güzel yerinde sözler en azından bununbilincindeyiz lakin ne yazıkki bu sözlerin gerçekligini bile bile çokl sayıda erkkek yada bayan sanalda ask yasamayı tercih etmekteler hatta yasadıkları askın ne derece saglıksız oldugunu bile bile birini bitirir bitirmez yenisine devam etmek hatta bitirmeden hayatında baskası varken bir çok kişiylede aynı anda çoklu ilişki yasamak.

Günümüzde artık insan gerce hayatta bulamadıgı askı sanalda araması ve güvenmesi çok saçma belki binde bir gercek askı sanalda bulan vardır ama binde bir gerisi karsılıklı ego tatmini oyalanmak yani boş hayal sonu hüsran kırgınlık ve magduriyet bunun ötesi asla yok.

Ask Chat Ask Sohbet Ask yeri Askyerim Sohbet Askım

 


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?