Artvin Chat Odaları 

Artvin Chat Odaları 

Artvin Chat Odaları

Artvin Arkadaşlık Sitesi,Bayan Arkadaş Sitesi,Artvin Sohbet Artvin Chat Odaları,Artvin İli Hizmetleri, Chat sitelerimiz tarafından değerli Artvinlilere ücretsiz hizmetler kaliteli olarak sunulmaktadır,güvenli bir ortama sahip olan sunucumuz seviyeli sohbetlerin yapıldığı yazılı sohbet sitesidir.

Artvin, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz Bölümünde yer alan, Karadeniz’e kıyısı bulunan bir ildir. İl, Türkiye’nin Gürcistan’la olan sınırında yer alan kuzeydoğu köşesidir. Doğusunda Ardahan ili, güneyinde Erzurum ili ve batısında Rize ili vardır ve bizler iller sohbet hizmetlerimizle sadece Artvin iline değil kara denizde yer alan illerin tamamına hizmetlerimiz kaliteli bir şekilde hitap etmektedir.

Artvin Seviyeli Sohbet Sitesi

sohbet siteleri ,seviyeli sohbet mekanı olarak insanlara tam güven sağlamaktadır hizmetlerimiz kalitesini seviyesinden belirleyen huzura önem veren hoş bir askılıklarda sitesi olup argo küfür veya insanları aşağılayıcı sözlere bizlerin ortamında izin verilemez sohbet arkadaşlık sitesi olan sunucunuzun kullanıcılarımıza sunmuş olduğu diğer hizmetlerimiz ise canlı yayınlarıyla radyo odamız ve çeşitli yarışma olanakları sağlayan oyun odalarımız bulunmaktadır,her kişiye özel olarak ikili görüşmeleri sağlayan özel odalarınızda mevcuttur  site içerisinde yer alan odalarımızın tamamında seviyeli iletişimlerin yapılması hepimiz acısından yararlı olacaktır.

Artvin İli Hakkında Bilgiler

Artvin ilimiz; nemli-yarı nemli, kışları serin, yazları ılık, su noksanı yaz mevsiminde ve orta derecede, deniz tesirine yakın bir iklime sahiptir. Sahil kesiminden iç kesimlere gidildikçe yağış miktarında belirgin bir azalma görülmekte olup, gece-gündüz sıcaklık farklarında da önemli farklar bulunmaktadır.

Genel olarak Karadeniz iklim tipi hakimdir. Artvin il merkezinin çevresindeki dağ, göl, orman gibi yeryüzü şekillerinin iklime olan etkisi hususunda söz konusu alanlarda meteorolojik ölçümler yapılamadığından kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Ancak genel kanı olarak dağların genel olarak güneye bakan kısımları daha az yağışlı ve daha sıcak, kuzeye bakan kısımları daha bol yağışlı ve daha serin olduğu ve ormanlık alanların daha fazla yağış aldığı bilinmektedir.

Artvin kültürel ve sosyal yönden gelişmiş olmasına karşın, sanayide hedeflerini bütünüyle gerçekleştirememiştir. İlin ekonomisi halen tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Genel olarak il topraklarında endüstriyel bitkiler ve hububat üretimi yapılmakla birlikte, baklagiller ve çeşitli sebze üretimi de yaygındır. Karadeniz’e kıyısı olan Arhavi ve Hopa’da deniz balıkçılığının önemli yeri bulunmaktadır. Bilhassa kültür balıkçılığı ve arıcılıkta bir hayli mesafe alınmıştır.

Artvin Sohbet Artvin Chat Odaları 

Artvin Chat Odaları 

Sohbet Girişi İçin Tıkla

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 58 defa

Kategori: Chat Odaları, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 27 Nisan 2021

Cevap bırakın