Ağrı Sohbet Ağrı Chat Odaları 

Ağrı Sohbet Ağrı Chat Odaları 

Ağrı Sohbet Ağrı Chat Odaları

Ağrı Arkadaşlık Sitesi,Ağrı Bayan Sohbet Siteleri,Ağrı Mobil Sohbet,Ağrı Evlilik Sitesi,Ağrı Tanışma Siteleri,Ağrı Sohbet Ağrı Chat Odaları,Türkiye sohbet siteleri,Avrupa Sohbet chat odaları olarak iller kelimesinde her ile özel yazılarımızla google sayfalarında yer alan sitelerimize bulunduğunuz ilin adını yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Sohbet siteleri,ne katılan insanlar genel olarak kendi yasadıkları ilden veya ülkelerden arkadaş bulmak amaçlı  katılmaktalar chat sitesi olarak bizlerde bunları insanların arayışlarını göz önünde bulundurarak sitemizde her ile yada her ülkeye ait yazılar yaparak farklı yerlerde yasayan insanları sohbet odalarımızda bir araya getirerek bu taleplerini karşılamaktayız.

Cet Muhabbet Siteleri

Sohbet Chat Sitesi hizmetlerimiz Agrı merkez Diyadin Doğubayazıt Eleşkirt Hamur Patnos Taşlıçay Tutak ilçelerinin tamamına seviyeli sohbet ve samimi arkadaşlık sunmaktayız kaliteli olarak aktif edilmiş mobil uyumlu girişlerimiz üyelik-siz ve ücretsiz olarak telefon sohbeti hizmetleriniz için sizleri beklemekte.

Canlı Radyo Sitesi Canlı Oyun Sitesi

Alem Chat,Alem Sohbet sitesi Türkiye ve yurt dışına hizmetlerinde sadece sohbet arkadaşlık yer almamaktadır sitelerimizde radyo odamızda canlı yayınlar sunulmaktadır deneyimli djlerimiz baylar ve  bayanlar tarafından yapılan online yayınlarda her türden müzikleri dinleme olanaklarına ayrıca özel istek şarkıları isteyerek sevdiğiniz şarkıları keyifle dinleyerek diğer dinleyici arkadaşlarınız ada dinlete bilirsiniz.

Ve oyun odalarımız çeşitli yarışmaların yapıldığı oyun odalarımız dada sınırız ücretsiz olarak yarışarak sitemizde eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ağrı İli Hakkında Bilgiler

Ağrı, kuzeyden Kars ve Iğdır, Batıdan Erzurum ve Muş güneyden Bitlis ve Van, doğudan İran sınırı ile çevrilidir.

Ağrı’ da mevcut toprağın büyük kısmını dalgalı, yüksek dağlık arazi meydana getirir. Ağrı ilinde dağlar sıralar halindedir.

Ağrı’ da bitki örtüsü olarak zengin otsu bitki türleri egemendir. İlkbaharda canlanan otlar, sonbaharda havaların soğumasıyla tükenir. Kışları soğuk ve sert yazları kurak ve sıcaktır.

Yüksek Doğu Anadolu yaylalarının bir parçası olan bu bölge, tarih boyunca göç ve istila yollarının üzerinde yer almıştır. Türkiye’nin tepesi veya “dam”ı olan Ağrı, aynı zamanda kışı en şiddetli geçen illerden birisidir.

Ağrı yöresinde hayvancılığın büyük çapta olması nedeniyle hayvan ürünleri büyük miktarda kullanılmaktadır. Ağrı zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Saç kavurma en meşhur yemeğidir. Gosteberg buğulama, Abdigör köftesi, Hengel, haşıl, erişte, kuymak, kete, bişi, erdek, hasude, bulgur pilavı, yalancı köfte, ekmek aşı, lalanga, ayran aşı, halise, çiriş ketesi, murtuğa ve ağızyakan ve deveci çorbası gibi yöreye özgü yemekleri vardır.

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları

Ağrı Sohbet Odaları Ağrı Chat Odaları

Sohbet Girişi İçin Tıkla

 

 

.

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 52 defa

Kategori: Muhabbet, Muhabbet Odaları, Seviyeli sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Nisan 2021

Cevap bırakın