Adıyaman Sohbet Odaları

Adıyaman Sohbet Odaları

Adıyaman Sohbet Odaları

Adıyaman Chat Odaları,Adıyaman Sohbet Odaları,Sevda Sehri Adıyaman, Sohbete Gel,Sohbetet yasanması  gereken ne varsa muhabbetin.net sohbet chat sitelerimizde yasanmakta ömrünüz boyunca unutamayacagınız muhabbetin tadı burada bizimle yasanıyor arkadaslık ask sevgi dostluk yarenlik huzurlu bir ortamda güvenli bir şekilde kurulmakta ve iletişimleriniz seviyeli sohbet olarak gerçekleştirilmekte.

Muhabbetin.net chat sohbet sitelerimizde bugün Adıyaman ilimize yapmış oldugumuz hizmetlerimizden söz ederek sitelerimizi Tüm Adıyaman halkına duyurmuş olacagız ve bu sayede degerli Adıyaman halkını bir nevi sitelerimize katılmaları için davet etmiş olcagız.

Adıyaman Sohbet Odaları

Adıyaman Chat Muhabbet Sohbet Siteleri Hizmetlerimiz

Adıyaman Chat Muhabbet Sohbet Siteleri Hizmetlerimiz Adıyaman il merkezi Orta Fırat bölümü içinde yer alır, Kuzeyde bulunan Çelikhan ile Gerger ilçelerine ait toprakların bir kısmı Doğu Anadolu Bölgesi Adıyaman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir ilidir. İdari merkezi Adıyaman şehridir Türkiyenin büyük illeri arasında olan bu güzel ilimizde nufus olarak geniç bir nufusa sahiptir sohbet siteleri olarak bizlerde koca adıyamanın koca yürekli insanlarına sitelerimizde muhabbet hizmetrlerimizle birlikte sınırsız canlı radyo yayınlarımızı sunuyoruz bunlara ek  olarak yarışma alanlarımız oyun odalarımız özel sohbet odalarınız  bulunmakta sitelerimiz arkadaşlık dostluk adına hizmet vermesinden dolayı dünyanın her yerinden beylerle bayanlarla tanışarak arkadas olabilirsiniz.

Muhabbetin.net mobil sohbet sitesi,muhabbetin.net mobil cht sitesi,muhabbetin.net web sohbet,muhabbetin.net web chat sitesi olarak girişleriyle basta Adıyaman halkına ve Dünya genelinde yasayan tüm vatandaslarımızın hizmetlerine sunulmuştur.

Adıyaman İlimiz Hakkında bilgiler

Adıyaman Sohbet Odaları

Düz dara yar düz dara
Yar zülüfün düz dara
Doksan dokuz yarem var
Sen açtırdın yüz yara

Uy amman amman amman
Burası Adıyaman
Âlem düşman kesilir
Seni sevdiğim zaman

Düzdedir yar düzdedir
Yar zülüfün düzdedir
Nice güzeller sevdim
Hala gönlüm sendedir

Uy amman amman amman
Burası Adıyaman
Âlem düşman kesilir
Seni sevdiğim zaman

Güzel ilimiz Adıyaman hakkında yazılmış güzel bir türkü buna benzer çok sayıda türkünün adına bestelendigi Adıyaman ilimiz tarihi, kültürel ve turistik değerleriyle, zengin florası ve faunasıyla en eski yerleşim yerlerinden biridir. Doğal güzellikleriyle Çelikhan havzasındaki “Yüzen Adalar’ı, Gölbaşı’ndaki “Gölbaşı, İnekli ve Azaplı Gölleri”nin kıyısında yaşayan kuşların oluşturduğu “Kuş Cenneti.

Adıyaman mahalli kültürü halk edebiyatı anlatıları açısından oldukça zengindir. Özellikle Adıyaman adının nereden geldiğine ilişkin efsaneler anlatılmaktadır. Buna ilişkin anlatılan en önemli efsane, yediyaman Efsanesidir.

Adıyaman Chat Odaları,Adıyaman Chat Siteleri,Sevda Sehri Adıyaman, Sohbete Gel,Sohbetet yasanması  gereken ne varsa muhabbetin.net sohbet chat

Adıyaman Sohbet Odaları

 

 

 

Yazar: Muhabbetin

Görüntüleme: 516 defa

Kategori: Chat, Mobil Sohbet, Muhabbet, Muhabbet Odaları, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 14 Aralık 2021

Cevap bırakın