Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Sohbet Muhabbet

Sohbet Muhabbet

Sohbet Muhabbet, Kaliteli Sohbet Chat Sitesi, Muhabbet Odaları

Sohbet Muhabbet: Muhabbet demek gömlü güzel insanlarla yapılan daha çok reel hayatımızda dertlendiğimizde Sohbet edecek insanlar aradığımızda en çok yakınımızda olan bireylerler dost diyebildiğimiz gönül bağı kurduğumuz kişilerle yaptığımız söyleşidir muhabbet, Artık sanal dünya zamanı yaşadığımız bu yüzyilda arkadaşlıklar sanal sohbet vede sosyal chat mekanlarında gerçekleştiği için daha çok ön plana çıkan sohbet siteleri, Sohbet odaları çok fazla internet kullanıcısı tarafından rağbet görmektedir. Sanal ortamlarda Sohbet ne demektir?

Sohbet insanların iletişim kurma birbiriyle etkileşimini sağlama yöntemidir. Bu nedenledir ki sohbet etme ile kaliteli sohbet arasında dağlar kadar fark vardır. Özellikle mobil sohbet uygulamaların hayatımızda çok fazlası ile yer edinmesi ile birlikte chat siteleri olarak bizlerde mobil uygulamaları üyelerimizin hizmetine sunarak daha eğlenceli uygulamaları ücretsiz olarak faydalanmasını sağlıyoruz. Ama burdakı asıl amaç seviyeli sohbet eden bireyleri bir araya toplamaktır.

Sohbet ve kaliteli sohbet ne demektir ?

Aslında olması gereken edepli muhabbet eden bir toplum oluşturmaktır. Sohbet insanların her hangi bir konu içinde üslup farkı gözetmeden bir konu hakkında yorum yapma tartışma yada şaka ve esprili amaçlı kurulan cümleler bütünüdür Kaliteli sohbet ise belirli adap içerisinde sevgi saygı çerçevesinde kişiye hayata yeni bir bakış açısı sağlayan espri ve algı gücüne farkındalık kazandıran sohbete kaliteli sohbet denir. Tabiki bunu uzun süreli süreklilik haline getirerek insanların hayatında yer edinme gayretindeyiz.

Muhabbet ile kaliteli Muhabbet sohbette ki kalite arasındaki fark nedir ?

Sadece amacı Sohbet olan bireyler sohbet ederken zamanı etkili şekilde kullanmazlar boş vakitlerini sohbetle değerlendiklerini zannederler ama pek sanıldığı gibi değildir. Yapılan araştırmalarda sohbette çok uzun saatlerce iletişim kuramayan bireylerdense kısa net anlaşılır biçimde sen yerine ben dili kullanarak empati yeteneği güçlü bireylerin sosyal ilişkiler de daha başarılı olduğu bu tür sohbetlerin dava verimli olduğu kanıtlanmıştır. Boş vakitleri sohbetle değerlendirmek istiyorsak sohbette kaliteyi yakalamak şarttır.

Sohbetteki seviye nasıl artar ?

Öncelikle sohbet kendi kendine yön verebilen bir eylem değildir burada şahıs ,bilgi, kültür seviyesi çok önemlidir. bunlar sohbetin standartlarını ve gidiş yönünü oldukça etkileyecektir. Sohbet şahıslar arasında gerçekleşeceği için sohbette saygı kişilerinin birbirine duyduğu saygıyı temsil eder. Sohbet ederken iyi bir konuşmacı olmanın yanında iyi bir dinleyicide olmak gerekir. Bu gibi durumlarda göz kontağı kurularak kişiye can kulağıyla dinlediği hissi verilmeli önemli olduğu hissetirilmedir. Böylelikle kaliteli ve sağlıklı iletişim kurulmuş olur. Muhabbetin.Net Seviyeli chat  Ailesine Hosgeldiniz. Sohbete Giris Yapıp Yeni İnsanlarla Tanısabilirsiniz.

Tüm üyelerimizden ricamız Muhabbet sayfalarında oluşturduğumuz kurallara riayet ederek paylaştığımız ortamın daha eğlenceli bir hale gelmesidir. Özellikle kadınlarla sohbet, Kadınlarla chat, Byanalarla sohbet odaları içerisinde insanların özel paylaşım alanlarına girmeden rahatsızlık vermeden daha önemlisi cinsel içerikli yazışmalar yapmadan ahlaksız deyimler kullanmadan huzurun sağlanmasına yardım oLunuz. Sohbet odaları kuralları nelerdir?

  1. Sohbet ederken devlet büyükleri hakkında itibarsızlaştırıcı ahlaksız söylemlerde bulunamassınız.
  2. Chat sitesi içerisinde Cumhuriyet tarihimize katien art niyetli sözler kullanamazsınız.
  3. Muhabbet sitesi yanlızca kaliteli chat yapılması için var olmuştur argo kelimeler yasaktır.
  4. Mobil sohbet odaları yanlızca eğlence amaçlı kurulmuştur, Ticari tekliflerde bulunamazsınız.
  5. Radyo sohbet sitesi yada radyolu sohbet kanallarında sohbet yapılamaz.
  6. Kadınlarla sohbet, Kızlarla chat sayfalarında cinsel sohbet içerikli kelimeler kullanılamaz.
  7. Sohbet muhabbet kurallarına uymayan kullanıcılar uzaklaştırılacaktır. Okumuş olduğunuz bu kurallara uymayan her kim olursa olsun sohbet sitemizden uzaklaştırılarak artık giriği yasaklanacaktır.

SOHBET’e TIKLA

 


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?