Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Seo Uyumlu Mekale Yazmak

Seo Uyumlu Mekale Yazmak

Seo Uyumlu Mekale Yazmak

Özgün Makale,Makale Nasıl Yazılır,Seo Uyumlu Mekale Yazmak,sohbet chat siteleri makalesi internet ortamında GOOGLE  sayfalarında yer alan sitelerin hizmetleri ne olursa olsun sitelerini geliştirmek için seo uyumlu makale yazar yada ücretli yazdırırlar.

Makale dışında baclink degişimi,toplist,veya reklam  yapırılır tabi bunların hepsi biraz maddiyata dayanmakta neyse site sahipleri emek verip bunları yapıyor yada para verip yaptırıyorlar normal olanıda bu zaten ve bazı site sahipleri yada sitelere webci olarak giren arkadaşlar ise kısa yoldan bir yerlere gelmek emek harcamadan ücret ödemeden işin kolay tarafına kaçarak işini dürüst yapan sitelerin makalelerini kopyalayarak sitelerinde yayınlamaları yani bu düpedüz emek hırsızlığı sahtekarlık bunun baska açıklaması olamaz.

Bu konuyu neden dile getirdim neden bu açıklamaları yapıyorum kendi yazmış oldugum makalelerimi baska sitede gördüm iki kelimeyi degiştirip aklınca çaldıgı makaleyi özgün yapmış ve bunlada sitesini sayfalarda cıkarmaya gayret etmiş uyanık geçinen asalakta denebilir bu kişilik yoksunu insana.

Bizler gibi sitesinden makalesi çalınan arkadaşlar wp nize WP Content Copy Protection uygulamasını eklenti bölümünden indirerek etkinleştirin hırsızlara meydan vermeyin kimse emeginize göz dikmesin ve bu durumuda GOOGLE,ye şikayet ederek yaptıklarının yanlarına kalmamasını saglayalım.

Aslında bu konumun yazılmasının en büyük nedeni makalemi çalan hırsızadır artık çalamayacak çünki kopya yasagı koydum ama hırsızlıga gelince elbet bu yazımı okuyacak sadece benim emegimi çalmayan bu sahıs sitelere kendi sitesinin reklamlarınıda atarak ziyaretçi çalmayıda huy edinmiş bildigim bir konuda makaleyazanbirbayanı 2 ay çaşıltırıp ücretini ödememesi zamanı var osahsın hakkında şimdilik bu kadar yazıyorum yakın zamanda onun site adını ve rumuzunuda herkes bilecek zaten az çok tahmin ediyorsunuz insanlardan herhangi bir şekilde para alarak ödemeyen bu sahsı çünki hersiteye zararı dokunmuş bu kişi halen insanları sömürmeye devam ederek yolunu bulmakta.

Bir söz vardır etme bulma dünyası diye eden elbet bir gün yaptıklarının cezasını bulur diyorum ve buradan dürüstçe işini yapan arkadaşlara saygılarımı sunar işlerinde sonsuz başarılar dilerim muhabbetin.net siteleri tüm okuyucularına hoş sohbetler  diler .

Seo Uyumlu Mekale Yazmak

Seo Uyumlu Mekale Yazmak

 


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Türkiye’nin en iyi makale sohbet sitesi en iyi makalenin yazıldığı muhabbet odaları makalenin sohbet sitesine faydalarını en iyi bu makalede anlatılmış http://www.muhabbetin.net seviyeli sohbet ve düzenli makale sitesi çok güzel bir paylaşım olmuş emeğinize saglik

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?