İslami Sohbet sitesi| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

İslami Sohbet sitesi

İslami Sohbet sitesi

admin     05-01-20     Chat, Chat Odaları, Genel, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Muhabbet, Seviyeli sohbet, Sohbet     İslami Sohbet sitesi     398 Defa Okundu

İslami Sohbet sitesi 

İslami sohbet, Dini sohbet, Dini sohbet sitesi, Guzel sohbet, İslami muhabbet, İslami chat, Sohbet, Chat, Sohbet chat, Muhabbetin, Muhabbetim, Muhabbet sohbet, Muhabbet sitesi, İslami bilgiler, Dinimiz islam, Din hakkında bilmek istedikleriniz ve islami sohbet sitesi olan Muhabbetin.net dini chat portalı sizlere edepli sohbet imkanı sağlamaktadır.

Dini sohbet odaları nasıl olmalıdır? Günümüzde o kadar fazla sohbet sitesi bulunmaktadır ki sayıları belkide binleri bulmaktadır, Ama ne yazık ki bu Sohbet odaları içerisinde dini bilgiler ne kadar tartışılıyor? Ne kadar islami bilgiler verilıyor? Bunlar hep tartışma konusu aslında tartışılıcak pek bi konu yok insaların nefislerine yenik düştükleri için Chat siteleri içerisinde böyle dini sohbetler yapılamıyor. Olması gereken nedir, En azından mübarek perşembe akşamları din hakkında konuşmalar olabilir Sohbet siteleri içerisinde 10’larca muhabbet kanalı vardır bunların birini islami chat yapılması için kullanılabilir.

Ayrıca islami radyo kanalı kullanan platformlarda perşembe geceleri dini sohbet gecesi düzenleyip insanları bilgilendirebiliriz. Radyo sohbet odası iiçerisinde dj’lik yapan arkadaşlarımızdan ilahi istek programı yapmasını rica edebiliriz. Din her yerde her zaman yaşanılabilir, Muhabbet sitesi ortamlarında dahada iyi yaşanılması ğerekmektedir. Bunun için Chat sohbet portallarında yapılan muhabbetin dini muhabbet olmasını sağlamak gerekir.

Dini Sohbet sitesi Dini chat odaları 

Dünyanın her bölgesinden ve ülkesinden kullanıcılar Sohbet portalları içerisinde vakit geçirmektedir bu kadar üyenin oldugu platformlar değelendirilmelidir çok fazla insan kıtlesine hitap ettikleri için üyeleri din bilgisi hakkında bilgilendirilebilir, Muhabbetin sohbet muhabbet odaları olarak aldıgımız karar gereği ile artık dini sohbet, dini chat yapılan günler belirlenerek o günler içerisinde radyo sitesi içerisinde şarkı yerine ilahiler çalınacaktır. Amaç yanlızca bossohbet etmek deil insanların hayatına dokunmak istıyoruz.

Zaten ortamımızda Seviyeli sohbet ve kaliteli chat mekanı oldugu için bunu daha güzelchat yapılan bir mekana ulaşması için güzel işler güzel uygulamalar hayata geçirmemiz gerekir. Muhabbetet portalı olarka bizler öncü olmak istıyoruz bir çok insan dini bilgilerden mahrum yaşamaktadır. Kimseden bi menfaat ve bi talep içerisinde deiliz her keze faydalı işler yapma gayretindeyiz. Hz.Ali (r.a) ne buyuruyor bana bi harf ögretenin kırk yıl kölesi olurum, Kimse bize köle olsun diye deil insanları huzurlu yapıcak bilgileri ögretmek istıyoruz.

İslami Sohbet sitesi

İslami Sohbet sitesi

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|