Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi

Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi

admin     22-11-19     Chat, Genel, Seviyeli sohbet, Sohbet     Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi     281 Defa Okundu

Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi

Hatay Sohbet Odası,Hatay Sohbet Sitesi,Hatay Sohbet Siteleri,Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi,Muhabbetin.Net Hatay ili hizmetleri,sohbet, chat, arkadaslık ,muhabbet bir nevi insanların yalnızlıkları paylaşıyor konuşma ihtiyaclarını gideriyoruz hep beraber eglenip boş zamanlarımızı geçiriyoruz.

Sohbet odaları,mızda bulunan kişiler hizmetlerimiz nelerdir  ziyaretçilerimiz nerelerden katılmaktalar Türkiyenin degişik illerinden ve bazende avrupa ülkelerinden katılımların oldugu sitemizde her yastan beyler bayanlar bulunmaktadır.

Mobil sohbet,web sohbet,mobil chat girişleri bulunan chat odaları,mızda iletişimler seviyeli olarak kurulmakta  huzulu bir şekilde sohbet ederken farklı yerlerden insanları tanıyarak arkadas olmaktayız sitemizde hizmetlerimiz üyelik işlemleri bulunmamakta sınırsız dilediginiz kadar ücretsiz olarak sitemizde vakit geçirebilirsiniz insanlarla toplu halde diyalog kurarken canlı yayınları bulunan radyomuzdada yerli yabancı her makamdan şarkılar dinleyebilir özel istelerinizlede sevdiginiz srkıları isteyerek kendinize müzik ziyafeti çekebilir aynı zamanda sitemizde yer alan oyun yarışma odalarımızdada güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Hatay İli Hakkında Bilgiler

Hatay, Akdeniz Bölgesi’nin doğu ucunda Suriye ve Lübnan dağları arasındaki El Bekaa Vadisi’ni içine alan Gor Çukurluğu’ndan oluşan bir sınır ilimizdir. Kuzeyden Güneybatıya doğru uzanan Nur Dağları Amanos ve Kel Dağ ile Suriye platoları arasında kalan ilin verimli topraklarına sahip olan Amik Ovası, batıda şerit halinde uzanan bir kıyı ovasını oluşturur.

Bitki örtüsü bakımından Ardıç, Meşe, Kayın, Kızılcık, Kavak, Çınar ağaçlarından oluşan geniş ormanlık alanların dışında Mersin, Defne, Kekik ve Lavanta bitkileriyle kaplı makilikler de bulunur.

Hatay ilinin ilçeleri; Altınözü, Belen Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu , Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı’dır.

Antakya içerisinde hemen hepsi geçmiş yüzyıllarda vakıflar tarafından yaptırılmış olan bir çok han ve hamam vardır. Halen çalışan han ve hamamlar geçmişin kültürel özelliklerini, mimari yapısını bu güne getirmişlerdir. Cindi Hamamı, Saka Hamamı, Meydan Hamamı, Yeni Hamam, Kurşunlu Han, Sokullu Hanı halen kullanılır olanıdır.

Hatay ili yemekleri ise İçli Köfte, Aşur, Ekşi Aşı, Humus, Cevizli Biber, Kaytaz Böreği, Katıklı Ekmek; Tatlı olarak: Künefe, Taş Kadayıf, Kabak Tatlısı, Kereviç  bunlar sadece birkac örnek hatay mutfagıylada ünlü bir ilimizdir.

Hatay Sohbet Odaları Mobil Sohbet Sitesi

Muhabbet sitesi

Hatay chat odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|