Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Genç Sohbet Genç Chat

Genç Sohbet Genç Chat

Genç Sohbet Genç Chat

Erkeklerle Sohbet,Kızlarla Sohbet,GencAlem, Sanal Sohbet,SohbetYeri,Muhabbetin.NET Sanal Chat,Genç Sohbet Genç Chat muhabbet odaları genc kızlara genc erkeklere aynı zamanda yetişkin beylere bayanlara kaliteli hizmetlerimizle huzurlu arkadaslık ortamı sunmaktayız.

sohbet chat muhabbetin.net sitemiz Türkiyenin arkadaslık sitesidir sitemizi ziyarete gelen insanlar sadece belirli yas gurubundan olmayıp her yas gurubundan beylere bayanlara hizmetler vermekteyiz tıpkı sanal ortamlarda hizmetler veren sunucuların tamamı gibi bizleri tercih ederek gelen herkese kapımız acıktır kimsenin yasını işini dilini inancını ve ırkını sorgulamayız her gelen bas tacıdır.

Sohbet sitemizde kurulan iletişimlerin önemi  genç yetişkin erkek yada bayan tanıdık tanımadık yeni yada eski ziyaretçilerimiz fark etmiyor herkes seviyeli sohbet yapmalıdır zaten bunu hatırlatmaya bile gerek oldugunu düşünmüyorum şimdiye kadar sohbet chat sitemizde aksi yasanmadı şimdiden sonrada yasanmayacagına eminim çünkü ziyaretçilerimizin tamamı yasları kac olursa olsun hepside kendini en güzel sekilde yetiştirmiş karakterli insanlardır.

Güvenilir Genç Sohbet

Sanal ortamlar her zaman güvenilir degildir karsımıza ne türden insanlar cıkacagı belli olmuyor tıpkı reel hayatımızdaki iyi insanlada karsılasırız ard niyetli olanlarlada belki yetişkin olgun insanlar için her iki ortamda fazla tehlike içermesede yinede bizler bu konuda hem genclerimizi hemde yetişkin ziyaretçilerimizi bilgilendirerek özellikle bizlerin sunucmuzda magdur olmalarına bu sayede engel olalım.

sosyal medyanın genelinde tanımış oldugumuz insanlar bay yada bayan bizler için yabancı bilinmedik hayatlardan gelen farklı karakterlere sahip insanlar bu ortamları kullanan herkesin tehlikeli olacagı anlamına gelmez lakin yarı yarıya desek yerivar.

Sanalda insanları bekleyen tehlikeler nelerdir

İlk etapta bazı insanlar ortam neresi olursa olsun karsılarındaki nsanları duygusal anlamda kendilerine acındırarak maddi taleplerde bulunmaktalar bunu kendilerin güven saglamak için mazeret olarak durumum iyileşince iade ederim yada işte telefonum gibi bilgileri vererek karsılarındaki kişilere ne derece samimi olduguna ikna etmekteler herşey parayı alana kadar sonrası ne kadar arasanda bulamazssın bu tuzaga genellikle gencleimiz daha cabuk düşmektedirler.

Bayanlar için sanalın tehlikeli yanı

Bekar yada evli veya genc yada olgun yastaki bayanlar için gercek hayat yada sanal hepsindede erkeklerde olmadıgı kadar fazla tehlike içermekte ve en fazlada her konudabayanlar magdur edilmekte bayan karsısında erkek yada bayan hemcinslerine inanır telefon numarası verir sonrası karsısındakilerin talep ettikleri isteklere karsılık verilmeyince numaralar her yere dagıtılır  bu skyp gibi facebook gibi ağlar içinde gecerlidir.

Bayan erkekle sevgili olur bazı durumlarda ters düşünce karsıdaki insan anında baska bir karaktere bürünür ve bayanı her konuma magdur eder bunlar sadece bir kac örnek dikkat ve insanın kendi güvenini her ortamda kendinin saglaması önemlidir.

Genç Sohbet Genç Chat

 

 

 

 

 

 


Bir önceki yazımız olan « makalemize de bakmanızı tavsiye ederiz.
google

yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?