Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları

Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları

admin     01-11-19     Chat, Genel, Mobil Sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları     Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları     333 Defa Okundu

Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları

Düzce Sohbet Siteleri,Düzce Chat Siteleri,Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları,Düzceli Kızlarla Sohbet,Düzceli Bayanlarla Sohbet,Düzce Mobil Sohbet,Düzce Mobil Chat,Düzceli Erkeklerle Sohbet,Muhabbetn.NET düzce muhabbet sitesi Türkiyenin şirin ili Düzce iline hizmetleri.

Sanalda çok insan tanıdım her şehirden her ülkeden düzce ilimize mensup insanlarda tanıdım buda biraz işim geregi olsa bayagı insanlarla muhattap oluyorum birde sohbet genelinde insanlar giriş yapınca zaten hoş beş nasılsın falan ardından gelen soru nereden katılıyorsun haliyle insanlar nereli oldugunu acıklıyor birazda bu şekilde biliyorum kimin nereden oldugunu.

Düzce ilimizdende tanıdıklarım bir kaçı sunucu sahipleridir geriside ziyaretçilerden oluşmakta işin garibi bu ilimizden sohbet sitelerine takılan hiç bayana rastlamadım yada ben görmedim bazı kişilerde zaten pek demezler nereli olduklarını özellikle bayanlar memleketlerini gizleme geregini duyarlar  neden onuda anlamış degilim sanki sehirlerini derseler herkes ziyarete gidecek bence fazla bilgi vermeme kaydı ile sanalda olsa insan nezaket icabı zararsız bilgiler vere bilir.

Tanıdıgım düzceliler sunucu sahibi beylerdir bu arada ne derece dogru düzceli erkeklere pekde çapkın deniliyor havasındanmı suyundanmı orasıda mechul sanki baska illerde çapkınlık yapan yokya laf olsun neyse dedi koduyu bbırakıp her beraber düzce ilimizi tanımaya çalışalım.

Düzce İli Hakkında Bilgiler Düzce Nasıl Bir Yerdir

Düzce, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan ildir.Batı Karadeniz’in tek antik kenti olarak; doğal ve kültürel güzelliklere sahip; doğu ve güneyde Bolu, batıda Sakarya, kuzeyde Zonguldak ve Karadeniz ile çevrilidir.

Düzce Abant, Kartalkaya, Yedigöller, Akçakoca, Kardüz Yaylası, Efteni Gölü ve Kuş cenneti, Güzeldere ve Samandere Şelaleleri, mağaraları, göletleri, yaylaları, ve Aaabalık üretim tesisleri; Bolu Dağı güzellikleriyle, Hasanlar Barajı, Büyük Melen, Küçük Melen Nehirleri, Uğur ve Asar Suyu dereleriyle, doğal ve bakir ormanlarıyla adeta bir cennettir.

Düzce ilinde yöresel yemekler olarak, Arnavut Böreği, Şıl Börek, Göbete ve Mantısı, Katlama, Sarı Burma ve Su Böreği, Boşnak Böreği ve Tatlısı, Gözleme, Höşmerim ve Tavuklu Keşkeği, Lepsi, Mamursa ve Halujları, Kara Lahana Yemeği ve Mısır Ekmeği sayılabilir.

Düzce ilinin ilçeleri; Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gökyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca’dır.

Düzce Sohbet Odaları Düzce Chat Odaları

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|