Cuma Mesajları| Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

admin     21-02-20     Genel, Mobil Sohbet, Muhabbet, Sohbet, Sohbet Odaları     Cuma Mesajları     257 Defa Okundu

Cuma Mesajları 

Cuma mesajı, Cuma tebrik mesajı, Cuma sözleri, Cuma Sohbetleri, Dini sözler, Dini mesajlar, İslami sözler, İslami mesajlar, Dini gün mesajları, Mübarek gün mesajlar, Dini sohbet, İslami sohbet, Dini Muhabbet, Dini Muhabbetin önemi, Kadir gecesi mesajları, Kandil mesajları, dini bayramlar, din ve islamiyet hakkında bilmek istedikleriniz ayrıca özel günler, güzel günler hakkında aradıgınız tüm tebrik mesajlarını aynı platform içinde bulacaginiz nadide sitelerden biris olan www.muhabbetin.net Sohbet chat odaları sizlere fakrlı bi penceren seslenmek için islam oyun eğlence odalarının yanı sıra islami sözlerlede artık karşınızda olacaktır. Her zaman dediğimiz gibi yanlızca sohbet muhabbet deil gayemiz tüm insanlıga faydalı bi şeyler ögrenmek için emek harcıyoruz, İnsanlardan gelir elde etmek için deil bildiklerimizi insanlara ulaştırmak üzeri çalışmalar yapıyoruz.

Dini Mesajlar Cuma Tebrik mesajları 

Allah’ım.. Evlerimizi aşsız, kalplerimizi aşksız, dillerimizi duasız bırakma Fakirlere yardım et, zalimlere fırsat verme.
Hayırlı cumalar.

Allah’ım hamd Sanadır. Salatın, övdüğün ve seçtiğin kulun ve Resulün Muhammed’e ve Onun pak aline, ashabına olsun. Bize bu büyük Cuma gününde alemlere rahmet olarak gönderdiğin Resulüne salat ve selam ederek, katından bağışlanma ve kurtuluş ümit etmeyi nasip et. cumanız mübarek olsun.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz Hayırlı Nurlu Cumalar.

ALLAH’ım! Bizleri rahmetinin o engin lütfuyla bağışla, bize merhamet et. Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma.
Hayırlı Cumalar.

Kandil Mesajları

Duaların geri çevrilmeyeceği bugünde rabbim dualarımızı kabul etsin. Bizleri rahmetinden mahrum bırakmasın kandiliniz Mübarek olsun.

Ey ALLAHIM! Sen ümit edeni ümitsizliğe düşürmezsin. Sen Sen’den isteyeni geri çevirmezsin. Ey ismi Deva, Zikri şifa ve itaati zenginlik olan; sermayesi ümit ve silahı dua olan bu kullarına maddi manevi şifa ol. Sana yönelen kalplerimizi boş çevirme. (Amin) Kadir Gecenizi kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Cuma Mesajları

Cuma Mesajları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|