Canlı Sohbet Burada | Muhabbetin.net-sohbet chat odaları mobil sohbet

Canlı Sohbet Burada

Canlı Sohbet Burada

admin     15-01-20     Chat, Chat Odaları, Genel, Mobil Sohbet, Seviyeli sohbet, Sohbet, Sohbet Odaları     Canlı Sohbet Burada     245 Defa Okundu

Canlı Sohbet Burada

Canlı Sohbet Hattı,Güzel Sohbet Bizimle,Canlı Arkadas Sohbet,Canlı Sohbet Burada,Muhabbetin.NET chat sohbetler sunan sitemiz seviyeli iletişimleriyle güzel arkadaslık ortamıdır,

Türkiye ve Dünya geneline Hizmetler veren Sohbet Odaları aynı anda yüzlerce kişi ile iletişime geçilen sohbet chat odaları bedava hizmet vermektedir.

Dünya genelinden çok sayıda ziyaretçisi bulunan Sohbet Odaları Hizmetler Ve Avantajları ücretsiz olarak kullanıma açık olan sohbet siteleri dünya genelinden beyleri ve bayanları aynı çatı altında toplayarak arkadaşlık ,dostluk kurmalarına vesile olmaktadır.

Arkadaslık dostluk kavramı aile karamı kardeşlik yada akrabalık kavramları bu zamanda reel hayatımızdaki kaybettigimiz yok olmaya yüz tutmus degerlerimizi sanal ortamlarda aramak yukarıda belirtmiş oldugumuz arkadas aile akraba yada kardeslik bu ilişkilerimizi önce bi gercek hayatımızı ele alarak eleştirelim arkadas şimdiki zamanda çıkarcılık samimiyetsiz ve zarar gelebilecek dikkat edilmesi gereken insanlardır zararsız olmayanlar ise çok nadirdir.

Aile varmı sorunsuz aile olabilir her ailede sorunlar ama gelip gecici olmalı kim beslenmemeli aile demek el ele sırt sırta her zorlupa birlikte ayakta duran.

akrabalık kardesliğide beraber ele alalım akrabalık zaten sizlere ömür hersey cıkar maddiyat bunları verirsen akrabasındır degilse degildir kardes candır kardes aynı kanı tasıyan herkesden üstün degerli olması gereken insandır eskidenmiş tüm bu ilşkilerin aglamlığı birde aynı evde yasarken kardes oluyor insanlar büyüyüp evlenince herşey bitiyor hele birde cocuklar büyüyünce resmen aile içi savas.

Türkiye bugünki aile kavramıyla avrupadaki aile kavramını aratır sekilde en azından avrupa,dakilerin atalarından gelen bir gelenekleri var ona uymaktalar ya bizler hangi atalarımızın geleneklerini uyguluyoruz  atayı bırakın anne babalarımıza saygımız sevgimiz bile yok olma derecesinde.

Peki milletçe biz gercek hayatımızda cevremizde yasantımız ilişkilerimiz buysa sanaldaki aradıklarımızdan ne bekliyoruz nasıl bir samimiyet bekliyoruz bence hiç bir şey beklemeyelim boşa bekleriz  bu özellikleri karsımız dakilere veremez ve alamayızda çünkü devir çıkar devri şimdiki zamanda çıkarsız kardeşlik bile olmazken sanaldaki beklentilerimiz bence hayaldir ama yinede çıkmadık candan ümit kesilmez derler gerçek olmayacagını bile bile hayal etmekte güzel.

Canlı Sohbet Burada

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?Muhabbetin.Net

Sohbet Chat Sitemiz insanların muhabbet ve sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda Sohbet ederek ve sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuş Mobil Sohbet platformudur. Arkadaşlık Sitesi olarak kabul edilen Muhabbet sitesi sizlere daha iyi bir Sohbet Chat Muhabbet sitesi sunmak için hayata gecmiş olan Canlı Sohbet ortamıdır.

© Copyright 2020 - Sizin Sohbet Muhabbet siteniz Sizin Sohbet Chat odanız Tüm hakları saklıdır.

Tasarım: Sohbet Muhabbet
Sohbet | Chat | Muhabbet | Sohbet odaları | Sohbet chat | Mobil sohbet | Seviyeli Sohbet|